Sunkiausi „update“ – savo paties tobulinimas ir revizija.

Published by admin on

•••

Ar Jums nebūna kartais, kad aplanko mintys, suvokimas,  kad kažkas Jūsų gyvenime tarsi sustojo. Dalykai, veikla, darbas – tai kas anksčiau džiugindavo ir buvo tarsi Jūsų gyvenimo variklis staiga pradėjo nebe patikti Jums patiems. 

Tokia stadija gyvenime užklupo ir mane. Būsiu atviras. Ilgą laiką sekėsi ir patiko daryti tai ką dariau. Kūriau savo klientams prekės ženklus, stilių. Prie to – dar visko po truputį iš grafinio dizaino srities. Ir ko gero užmigau. Kažkada skaičiau kažkur kad darant tą patį per ta patį ir kardinaliai nieko nekeičiant ir nesimokant nauju dalykų – anksčiau ar vėliau sustosi ir nusivilsi. Po 16 metų freelanceriavimo panašu, kad taip ir atsitiko.

Ir žinot ką? Jau antrą savaitę su tuo jausmu gyvenant ir išgyvenus įvairias emocijas kažkaip natūraliai pradėjau kažko naujo ieškoti. Pradėjau mažais žingsneliais mokytis programavimo abėcėlės. Pradėjau daugiau bendrauti ir megzti naujas pažintis, kalbėtis su senais draugais. Svarbiausia bandau nustoti panikuoti. Ačiū Dievui aplink yra žmonių kurie palaiko, pataria.

Dabar svarbiausia pačiam sau atsirasti viziją kaip turėtų atrodyti ir kuria kryptimi turėtų vykti tas mano kaip kūrėjo “update”:) Tą ir darau, ieškau, bandau visokius naujus įrankius, mokausi naujų dalykų. Žiūrėsime kas iš to gausis.

Categories: Pamastymai

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published.